شیشه کاوه

محصول قيمت
شیشه دو جداره 4+4 میل ساده سوپرکلیر کاوه

10

شفاف

دو جداره

4 میلیمتر

6,200,000 ﷼
شیشه دو جداره 5+5 میل ساده سوپرکلیر کاوه

10

شفاف

دو جداره

5 میلیمتر

7,100,000 ﷼
شیشه دو جداره 4+6 میل دودی سوپرکلیر کاوه

10

دودی

دو جداره

4 میلیمتر, 6 میلیمتر

7,100,000 ﷼
شیشه دو جداره 4+6 میل ساده سوپرکلیر کاوه

10

شفاف

دو جداره

7,950,000 ﷼
شیشه دو جداره 6+4 میل برنز شفاف کاوه

10

8,850,000 ﷼
شیشه دو جداره 6+6 میل ساده سوپرکلیر کاوه

10

شفاف

دو جداره

6 میلیمتر

8,500,000 ﷼
شیشه فلوت 4 میل برنز کاوه فلوت

برنزی

فلوت

4 میلیمتر

3,400,000 ﷼
شیشه فلوت 8 میل شفاف کاوه فلوت

شفاف

فلوت

8 میلیمتر

6,300,000 ﷼
شیشه فلوت 6 میل برنز کاوه فلوت

برنزی

فلوت

6 میلیمتر

4,850,000 ﷼
شیشه فلوت 6 میل دودی کاوه فلوت

دودی

فلوت

6 میلیمتر

6,500,000 ﷼
شیشه فلوت 6 میل آبی کاوه فلوت

آبی

فلوت

6 میلیمتر

4,900,000 ﷼
شیشه فلوت 5 میل دودی کاوه فلوت

دودی

فلوت

5 میلیمتر

4,950,000 ﷼
شیشه فلوت 10 میل دودی کاوه فلوت

دودی

فلوت

10 میلیمتر

11,000,000 ﷼
شیشه فلوت 4 میل شفاف کاوه فلوت

شفاف

فلوت

4 میلیمتر

2,550,000 ﷼
شیشه فلوت 6 میل شفاف کاوه فلوت

شفاف

فلوت

6 میلیمتر

3,420,000 ﷼
شیشه فلوت 10 میل شفاف کاوه فلوت

شفاف

فلوت

10 میلیمتر

6,100,000 ﷼
شیشه اکو استار 6+4 میل ساده کاوه

شفاف

ساده

13,500,000 ﷼
شیشه تک جداره 10 میل ساده سکوریت کاوه

نیست

سکوریت

7,700,000 ﷼
شیشه فلوت 8 میل دودی کاوه فلوت

دودی

فلوت

8 میلیمتر

18,500,000 ﷼
شیشه اکو استار پلاس 6+6 میل سکوریت کاوه

شفاف

سکوریت

6 میلیمتر

21,500,000 ﷼
نتایج 1 تا 20 از کل 20 نتیجه

شرکت شیشه کاوه فلوت یکی از شرکت‌های قدیمی در حوزه تولید این محصولات است که از سال 1379، کار خود را آغاز کرده و تا به امروز، محصولات بسیار متنوعی را وارد بازار ایران کرده است. یکی از بهترین محصولات موجود در این کارخانه، شیشه‌های برند کاوه هستند که با قیمت مناسب و تنوع بسیار زیاد وارد بازار ایران شده اند. اگر قصد خرید این محصولات از برند کاوه فلوت را دارید، می‌توانید با ما در ادامه این مقاله همراه شوید تا با انواع محصولات این شرکت آشنا شوید.

شیشه کاوه

محصولات شرکت شیشه کاوه فلوت        

شرکت شیشه کاوه فلوت، تا به امروز، توانسته محصولات بسیار متنوعی را وارد بازار ایران کند. هر یک از این محصولات، به دلیل داشتن کیفیت بالا و عملکرد فوق العاده، می‌توانند در امر ساختمان سازی، کاربردهای بسیار زیادی داشته باشند. همین موضوع باعث شده که بسیاری از افرادی که در حوزه ساختمان سازی فعالیت می‌کنند، متقاضی خرید این محصولات، از این شرکت معتبر، باشند. در ادامه به بعضی از محصولات تولید شده توسط این شرکت، اشاره می‌کنیم. این محصولات تنها بعضی از محصولات شیشه‌ای هستند که در این مجموعه تولید می‌شوند.

شیشه سکوریت

سکوریت یکی از پرفروش ترین محصولات برند کاوه است. این محصولات به دلیل مقاومت بالایی که در برابر ضربه و شکستگی دارند، می توانند به راحتی برای ساختمان های مسکونی و تجاری، مورد استفاده قرار گیرند. سکوریت‌ها در ابعاد مشخصی ساخته می‌شوند و به فروش می‌رسند. در صورت نیاز به خرید بهترین سکوریت ساخته شده در ایران، می‌توانید از طریق شرکت شیشه کاوه فلوت اقدام کنید.

فلوت رنگی

فلوت رنگی یکی از دیگر محصولات تولید شده توسط این شرکت است. فلوت‌ به گلس‌هایی گفته می‌شود که با ابعاد مختلف برش داده می‌شوند و می‌توانند به صورت تزئینی یا کاربردی، مورد استفاده قرار گیرند. فلوت‌های رنگی، بیشتر کاربرد تزئینی دارند.

محصولات شرکت شیشه کاوه فلوت

فلوت ساده

فلوت ساده در گروه انواع فلوت‌های تولید شده توسط شرکت کاوه قرار می‌گیرد. این فلوت‌ها بیشتر در مکان‌هایی که نیازی به استفاده از محصولات رنگی نیست، استفاده می‌شوند. ساختار شفاف این محصولات، زیبایی فوق‌العاده‌ای به آن‌ها داده است.

آینه های متنوع

آینه‌های متنوع از جمله محصولات پرفروشی هستند که در این شرکت، تولید می‌شوند. این آینه‌ها می‌توانند با ابعاد مختلف و بر اساس نیاز مشتری، برش زده و خریداری شوند.

گلس رفلکس

شیشه رفلکس در گروه محصولات برند کاوه قرار می‌گیرد. این محصولات می‌توانند بخشی از نور را از خودشان بازتاب دهند. به همین دلیل با استفاده از آن‌ها، می‌توان از دید کامل به درون یک ساختمان جلوگیری کرد. در صورت نیاز به خرید هر یک از محصولات رفلکس با رنگ‌های، متنوع می‌توانید از محصولات این شرکت، کمک بگیرید.

شیشه آنتی رفلکس

شیشه آنتی رفلکس از جمله محصولات تولید شده توسط این کارخانه است. این محصولات نور را به‌طور کامل از خودشان عبور می‌دهند و هیچ رفلکسی ندارند. برای مکان‌هایی که نیاز به مشاهده داخل فضا به صورت کامل نیست، می‌توان از این محصولات استفاده کرد.

لیست قیمت شیشه کاوه فلوت

گلس دوجداره

مدل دوجداره یکی دیگر از محصولاتی است که می‌توانید از طریق این شرکت بخرید. این محصولات عایق بسیار خوبی در برابر حرارت و صدا هستند. با توجه به این‌که در ساختمان های امروزی، عایق سازی اهمیت بسیار زیادی دارد، بسیار مهم است که از گلس‌های مقاوم استفاده کنید.

بلوک شیشه ای

بلوک‌های شیشه‌ای از جمله محصولات منحصر به فردی هستند که توسط مجموعه و کارخانه شیشه کاوه فلوت، طراحی و تولید می‌شوند. این محصولات در واقع از گلس‌های چند وجهی که در کنار هم قرار گرفته‌اند، تشکیل می‌شوند. به همین دلیل می‌توان آن‌ها را برای کاربردهای خاصی، مورد استفاده قرار داد.

لیست قیمت شیشه کاوه فلوت                  

اگر قصد استفاده از هر یک از محصولات تولید شده توسط این کارخانه را دارید، ابتدا باید آن‌ها را از طریق مجموعه‌های معتبر، تهیه کنید. نمایندگی فروش شیشه کاوه فلوت به شما این امکان را می‌دهد تا این محصولات بسیار باکیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید و برای ساختمان سازی مورد استفاده قرار دهید.

با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه در بازار کشور ایران، قیمت چنین محصولی هم بسیار متفاوت است و به صورت روزانه و دوره‌ای، تعیین می‌شود. شرکت و کارخانه تولیدی کاوه فلوت، امکان خرید این محصولات را با قیمت مناسب، برای شما فراهم کرده است، اما این موضوع دلیلی بر بی کیفیت بودن این محصولات نیست. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت لیست قیمت، به سایت‌هایی که اقدام به فروش این محصولات می‌کنند، مراجعه کنید. هر یک از محصولات این برند دارای تنوع زیادی هستند و قیمت آن‌ها هم با هم متفاوت است. شما می‌توانید برای خرید محصولات شیشه کاوه، با کارشناسان ما در اصفهان فلوت، تماس بگیرید.