ایمنی شرق

یکی از برندهای نام آشنا در صنعت بلورسازی، شیشه ایمنی شرق است. این شرکت فعالیت خود را در زمینه ساخت شیشه‌های سکوریت ساختمانی و صنعتی، از سال ۱۳۷۱، در مشهد شروع کرد. محصولات و موفقیت‌های این شرکت بسیار متنوع و گسترده هستند. برای مثال، کارخانه مورد بحث در سال ۱۳۷۴، برای اولین بار، موفق به دریافت اولین نشان استاندارد ملی برای شیشه‌های ساختمانی، با ضخامت ۱۰ میل، شد. همچنین گروه صنعتی شرق مشهد توانسته برای نخستین بار، بلورهای تخت و خم به ابعاد ۳۶۰*۲۴۴ سانتیمتر را مطابق با استانداردهای روز دنیا، تولید کند. کلیه تولیدات این مجموعه، به دلیل کیفیت بالا، در سال ۱۳۸۳، گواهینامه ISO 9001-2000 مدیریت کیفیت را از کشور انگلستان دریافت کردند. همچنین این مجموعه در چند ماه اخیر، تجهیزات و ماشین‌آلات خود را به روز کرده است و این روند در آینده هم ادامه خواهد داشت. 

ایمنی شرق

محصولات شیشه ایمنی شرق

اگر فعالیت‌های کارخانه شیشه ایمنی شرق را بررسی کنید، مطمئناً متوجه روند رو به رشد آن خواهید شد. رسالت همیشگی کارمندان این شرکت، از مدیرعامل گرفته تا کارگران آن، مشتری مداری و اخلاق مداری است. پایبندی به این خط مشی باعث شده که همیشه از نام این برند، در صنعت شیشه سازی، به نیکی یاد شود. 

این مجتمع تولیدی در بدو ورود، کار خود را در زمینه تولید شیشه آغاز کرد و در ادامه، حوزه کاری خود را گسترش داد. در واقع محصولاتی مثل شیشه سکوریت، دوجداره، لمینت و ضد گلوله هم بعدها به تولیدات مجموعه اضافه شد. حالا این شرکت با سابقه طولانی، روی ساخت انواع سکوریت و دوجداره تمرکز دارد. البته شرکت ایمنی مشهد، قصد دارد که در آینده‌ای نزدیک، دست به تولید انواع سه جداره تا ابعاد ۳ در ۶ متر هم بزند. 

محصولات مجموعه مورد بحث، به دلیل نداشتن ناخالصی، کیفیت بالاتری نسبت به تولیدات رقبا دارند. مواد اولیه مورد استفاده در مجتمع تولیدی مذکور، به طور کامل، از داخل ایران به دست نمی‌آید. برای مثال، جام شیشه به صورت مستقیم از بلژیک وارد و بعد از بررسی کیفیت، استفاده می‌شود. به یاد داشته باشید که این شرکت انواع کالاهای خود را فقط در مشهد به فروش نمی‌رساند. در واقع کارخانه مشهد در استان‌های همجوار و همچنین دیگر شهرهای ایران، پروژه‌های بزرگ و موفقیت‌آمیزی، انجام داده است. این امر سطح کیفیت بالای محصولات مجتمع تولیدی را نشان می‌دهد. دریافت پروانه تأییدیه کیفیت و گواهینامه‌هایی از بلژیک، گواه بر این ادعا هستند. 

با وجود این‌که دفتر مرکزی شرکت در مشهد وجود دارد، نمایندگی‌های مجازی هم برای فروش محصولات مجموعه در تهران و سایر شهرستان‌ها، دایر شده است. همچنین اگر ساکن کشورهای آسیای میانه، افغانستان، عراق و آلمان هستید، می‌توانید از مزایای تولیدات ایمنی شرق بهره‌مند شوید. 

محصولات شیشه ایمنی شرق

شیشه مشهد ایمنی شرق 

کارخانه مورد بحث با تکیه بر متخصصین کارآزموده و ماشین‌آلات پیشرفته، موفق شده که محصولاتی با کیفیت را تولید کند. عملکرد این مجموعه، در طول ۲۵ سال فعالیت خود، به گونه‌ای بوده که انواع گواهینامه‌های معتبر داخلی و بین‌المللی را برای محصولات متنوع خود اخذ کرده است. این در حالی است که روز به روز به تنوع محصولات این شرکت افزوده می‌شود. 

بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته و اتوماتیک، تأثیر بسزایی در افزایش کیفیت بلورهای تولیدی این مجموعه داشته است. چون تجهیزات تمام اتوماتیک، ضریب دقت و سرعت تولید این واحد تولیدی را افزایش داده‌اند. برای مثال، جهت تولید انواع شیشه سکوریت، لمینت و دوجداره از جدیدترین ماشین‌آلات روز دنیا استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها توانایی تولید بزرگترین بلورها را در ابعاد ۳ در ۶ متر دارند. تکمیل سبد تولیدات، یک اصل اساسی در این مجموعه است و متوقف نخواهد شد. همچنین کلیه محصولات ایمنی مشهد، هر ساله، در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی، به نمایش گذاشته می‌شوند که از مهمترین آن‌ها، می‌توان به ترکمنستان، عراق و آلمان اشاره کرد. 

یکی دیگر از خط مشی‌های اصلی این شرکت، نظارت دقیق بر حسن انجام پروژه‌ها است. به همین دلیل، کارشناسان ایمنی شرق، به طور پیوسته، در زمان نصب و بعد از آن، به محل پروژه سرکشی می‌کنند. بنابراین با انتخاب تولیدات این مجموعه تا سال‌های سال، در هزینه‌های خود، صرفه‌جویی خواهید کرد.  

شما می‌توانید انواع شیشه در ضخامت‌های مختلف را از طریق وب‌سایت اصفهان فلوت، خریداری کنید. این فروشگاه یکی از معتبرترین دفاتر فروش شیشه ساختمانی، نمای شیشه‌ای و درب و پنجره دوجداره است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی‌های محصولات و قیمت آن‌ها، با کارشناسان اصفهان فلوت تماس بگیرید.