شرکت اصفهان فلوت نقش جهان تأسیس 1385

شرکت اصفهان فلوت نقش جهان تولیدکننده انواع در و پنجره‌های UPVC و آلومینیوم اختصاصی (ترمال بریک –لامل – فریم لس ) همراه با شیشه‌های دو و سه‌جداره صنعتی می‌باشد. این شرکت ابتدا در سال 1385 با افتتاح کارخانه تولید شیشه‌های دو و چندجداره به روش صنعتی جزء اولین تولیدکنندگان این محصول در استان اصفهان می‌باشد و در ادامه کار با راه اندازی دو خط کاملاً پیشرفته تولید در و پنجره‌های UPVC و آلومینیوم اختصاصی و جای خود را در بیـن تولیدکنندگان این محصولات بازکرده و تاکنون با انجام بیش از 10000 پروژه در سراسر کشور جزء تولیدکنندگان نام آور ایران به شمار می‌آید.

این شرکت افتخار همکاری با شرکت‌های بزرگی همچون، (سایان سطح، شرکت سداد، عمران مسکن اصفهان، توسعه مسکن اصفهان، شرکت ساختمان اصفهان، شرکت پارسیان پی، گروه صنعتی انتخاب، شرکت خانه‌سازی سپاهان) را دارد.

این شرکت پس از تحقیقات کامل آزمایشگاهی و شرایط آب و هوایی ، پروفیل شرکت  پتــروپویا گرانول آریانــا با نام اختصاصی بست ویژن (BEST  VISION ) را پروفیل اختصاصی خود قرار داد.

که کلیه مواد مصرفی از بهترین برندهای اروپایی می‌باشد واستفاده از مواد نامرغوب آن باعث تغییر رنگ وشکل ظاهری پروفیل می‌شود لذا این شرکت محصولات خود را پانزده سال ضمانت می‌نماید.

شرکت اصفهان فلوت نقش جهان پس از تحقیق و انتخاب پروفیل موردنظر خود با استفاده از دستگاه‌های مونتاژ پیشرفته و اروپایی و همچنیین استفاده از کادر مجرب و متخصص و استفاده از یراق آلات درجه یک آلمان و ترک و استفاده از گالوانیزه 1/25 و 1/50 و پس از مونتاژ قسمت کنترل کیفیت با گذشت نکردن از کوچکترین خطا و همچنین داشتن گروه‌های نصب کاملاً حرفه‌ای  که سرعت و دقت آن‌ها افتخار این شرکت می‌باشد نام خودرا در عرصه تولید این محصول اعتبار بخشید و امتحان خود را پس داده است.

• آلومینیوم ( اختصاصی - ترمال بریک -  لامل - فریم لس)
همچنین این شرکت همانند سیستم UPVC خود از دستگاه‌های مدرن تولید آلومینیوم و کادری مجرب و آزموده بیش از هزاران پروژه در سطح کشور به نام خود ثبت کرده است. پروفیل مصرفی این شرکت ترک می‌باشد و به دو صورت کوره‌ای و آنادایز با رنگ‌های متنوع قادر به تولید می‌باشد.

• شیشه (دو و چندجداره به روش صنعتی)
شرکت اصفهان فلوت نقش جهان جزء اولین تولید کننده‌های شیشه‌های دو و چندجداره صنعتی در استان اصفهان می‌باشد که در راستای سیاست‌های سازمان بهینه سازی مصرف انرژی و با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته اروپایی ونیرو های متخصص در زمینه تولید شیشه‌های چندجداره این شرکت شروع به فعالیت نموده و هدف آن جلب رضایت مصرف‌کنندگان و ایجاد اطمینان‌خاطر از کیفیت و زمان تحویل کالا می‌باشد.

• درب‌های ضدسرقت
گروه صنعتی اصفهان فلوت در راستای تکمیل سبد کالای خود نیز فروش انواع درب‌های ضد سرقت داخلی و خارجی (ترک ) را با تنوع طرح و رنگ و با نازل‌ترین قیمت در لیست خدمات قابل ارائه به مشتری قرار داده و نمایشگاهی کامل از کالای مزبور را جهت بازدید مشتریان عالی‌قدر فراهم کرده است.

همچنین این شرکت از بهترین برندهای مواد مصرفی از جمله انواع شیشه‌های فلوت و چسب بوتیل فنزی ایتالیا و SPEACER ایتالیایی همراه با سیلکاژل ندکس و گازآرگون و سپس چسب پلی سولفاید شیشه با بهترین کیفیت عایق بندی می‌شود و بدین جهت دارای ضمانت 5 ساله می‌باشد.

شرکت اصفهان فلوت نقش جهان برای جلب اطمینان مشتریان خود این امکان را فراهم نموده که  قبل از هرگونه اقدام به خرید طی بازدید از مجموعه کارخانه جات این شرکت مراحل تولید را به طور مستقیم ملاحظه نموده و سپس کیفیت و قیمت را با دیگر مجموعه‌های تولیدی مقایسه کنند.

اهداف ما

همچنین این شرکت  از بهترین برندهای مواد مصرفی از جمله انواع شیشه های فلوت وچسب بوتیل فنزی ایتالیا و SPEACER ایتالیایی همراه با سیلکاژل ندکس و گازآرگون و سپس چسب پلی سولفاید شیشه با بهترین کیفیت عایق بندی می شود و بدین جهت دارای ضمانت 5 ساله می باشد .

 

photo 2022 08 15 13 32 53photo 2022 09 06 12 52 14photo 2022 09 06 12 51 58

 

گواهینامه های ما

1- پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری  به شماره 6328204904  به تاریخ 28/9/90 صادر شده
2- گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن به شماره 1520 - 1 به تاریخ 28/1/90  صادر شده
3- ضمانت نامه کیفیت همچنین داشتن ایزو 9001 و 2008

 

Screenshot 20221020 102229 Drive12 11

 

مدیران ارشد

مجید فروتن مجید فروتن مدیرعامل کارخانه درب و پنجره 09131156865
حمید فروتن حمید فروتن مدیرعامل کارخانه شیشه 09131191428