شیشه ها انواع مختلفی دارند. شرکت های زیادی به تولید این محصولات اقدام کرده اند. هر یک از این تولیدکنندگان در ساخت نوع خاصی از شیشه تبحر دارند. به دلیل تعدد تولیدی ها بهتر است قبل از اقدام به خرید با معتبرترین کارخانجات تولیدکننده آشنا شوید. به همین منظور در این صفحه از وب سایت اصفهان فلوت به معرفی برترین تولیدکنندگان شیشه خواهیم پرداخت. در نهایت نیز قادر هستید محصول مورد نیاز خود را از نمایندگی اصفهان فلوت خریداری نمایید.

کارخانه تولید شیشه ساختمانی

شیشه های ساختمانی تنوع گسترده ای دارند. کارخانجات معتبر تولیدی این محصولات را با استفاده از تجهیزات حرفه ای و استاندارد تولید می کنند. برای ساخت شیشه های ساختمانی به کارگاه ها و دستگاه های استاندارد نیاز پیدا می شود. یک کارخانه معتبر تولیدی، مهندسان مجرب و متخصصی برای تولید شیشه استخدام می کنند. اگر قصد دارید بهترین برندهای شیشه ساختمانی را خریداری نمایید، لازم است با تولیدکنندگان شیشه آشنایی پیدا کنید. در ادامه لیست برترین کارخانجات را اعلام می کنیم.

کارخانه تولید شیشه ساختمانی       

لیست کارخانجات تولید شیشه در ایران

همان طور که می دانید شیشه های موجود در بازار درجه کیفی متفاوتی دارند. جنس، طرح و نوع این محصولات پرکاربرد صنعت ساختمان سازی با یکدیگر متفاوت است. هر یک از تولیدکنندگان شیشه استانداردهای معینی برای ساخت محصولات خود دارند. با مشاهده لیست کارخانجات قادر هستید با آگاهی بیش تری به انتخاب اقدام ورزید.

 • کارخانه تولیدی ایمنی شرق

ایمنی شرق یکی از تولیدکنندگان معتبر شیشه کارخانه است. گروه صنعتی ایمنی شرق مدت زیادی در زمینه ساخت شیشه های باکیفیت ساختمانی فعالیت دارند. محصولات این کارخانه برای صادرات نیز مناسب هستند. این تولیدکننده شیشه های سکوریت را در مدل های مختلف به تولید می رساند. مدل های مختلف محصولات این کارخانه در اندازه، رنگ و طرح با یکدیگر تفاوت دارند. شیشه های پرفروش کارخانه تولیدی ایمنی شرق به شرح زیر هستند:

 1. سکوریت ده میل سفید
 2. سکوریت هشت میل برنز
 3. سکوریت هشت میل دودی
 4. سکوریت شش میل برنز
 5. سکوریت سوپرکلیر هشت میل
 6. سکوریت سوپرکلیر شش میل
 • کارخانه تولیدی شیشه سهند

کارخانه شیشه سهند به یکی از برترین صادرکنندگان شیشه تبدیل شده است. محصولات این تولیدکننده محبوب بر اساس استانداردهای روز اروپا ساخته شده اند. گروه صنعتی سهند به نام اختصاری sig نیز معروف هستند. به این کارخانه نام قطب صنعتی تولید شیشه را نیز داده اند. کارخانه سهند روز به روز توسعه می یابد. استفاده از تجهیزات به روز شده از دلایل کیفیت محصولات این مجموعه تولیدی است. از جمله محصولات این تولیدکننده بزرگ می توان به شیشه های مشجر و فلوت اشاره کرد. دیگر شیشه های تولید شده در این شرکت به شرح زیر هستند:

 1. بی رنگ ساختمانی
 2. رنگی
 3. مشجر سفید
 4. مشجر رنگی
 5. رفلکس
 6. سیمی
 7. چند جداره

لیست کارخانجات تولید شیشه در ایران

 • کارخانه تولیدی شیشه اردکان یزد

یکی دیگر از تولیدکنندگان شیشه در ایران کارخانه اردکان یزد است. این کارخانه شیشه های خود را به صورت تک جداره و دوجداره تولید می کند. ابعاد محصولات این کارخانه از پنج میل تا ده میل متغیر است. از جمله محصولات پرفروش شرکت شیشه اردکان یزد می توان به کالاهای زیر اشاره کرد:

 1. دوجداره پنج میل
 2. دوجداره شش میل سوپرکلیر
 3. تک جداره ساده سکوریت
 • کارخاته تولیدی شیشه کاوه

کارخانه صنعتی شیشه کاوه یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان شیشه در ایران به حساب می آید. این شرکت از سال ۶۱ به تولید محصولات باکیفیت ساختمانی اقدام کرده است. از برترین تولیدات این کارخانه درخشان می توان به پنجره های دوجداره و فلوت اشاره نمود. محصولات این شرکت در مدل های گوناگونی تولید می شوند. یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت کاوه پنجره فلوت چهار میل برنز نام دارد. این محصول همانند بسیاری از تولیدات شرکت مجهز به ترمال بریک است. از دیگر محصولات این تولیدکننده شیشه محبوب می توان کالاهای زیر را نام برد:

 1. دوجداره دودی سوپر کلیر
 2. دوجداره ساده
 3. فلوت شفاف

آشنایی با برندهای معتبر بسیار ضروری است. کسب اعتبار و محبوبیت کار آسانی نیست. شرکت های بنام معمولا محصولات مرغوب و باکیفیتی را روانه بازار می کنند. گذشته از آن خرید مستقیم از تولیدکننده در کاهش قیمت و هزینه تاثیر قابل توجهی خواهد گذاشت. از این رو در این مقاله تولیدکنندگان شیشه را به شما معرفی کردیم. اگر به خرید محصولات این تولیدکنندگان بزرگ علاقه مند هستید، می توانید از طریق اصفهان فلوت خریدی مستقیم را تجربه نمایید.