بهترین پروفیل پنجره دوجداره

پروفیل آکپا

پنجره‌های دوجداره از محبوب‌ترین سازه ها و محصولات در صنایع ساختمانی به‌شمار می‌روند که گستردگی کاربرد آن‌ها به شکل‌گیری تنوع ظاهری و رقابت بین تولیدکنندگان منجر شده است. مشتریان برای انتخاب بهترین پروفیل پنجره دوجداره از بین مدل‌های متنوع به راهنمایی نیاز دارند تا بهترین تصمیم را در زمان خرید بگیرند. به‌عنوان یکی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب بهترین پروفیل پنجره دوجداره باید به شرکت یا کارخانه تولیدکننده آن توجه کرد تا با شناخت از ویژگی‌ها، تعهدات و کیفیت محصولات آن‌ها به تهیه و خرید محصول اقدام کرد.

{rppheadingscroll}

پروفیل آکپا

برای تهیه بهترین پروفیل پنجره دوجداره به شناخت برترین برندهای سازنده این محصول نیاز داریم. آکپا یکی از سرشناس‌ترین شرکت‌های ایرانی است که انواع پروفیل‌های اختصاصی آلومینیوم (نرمال و ترمال بریک) و رنگ‌کاری فلزات به‌روش‌های الکترواستاتیک (پودری)، دکورال و آنادایزینگ را در معرض خرید مشتریان قرار می‌دهد. رعایت استانداردهای جهانی و علمی آکپا باعث می‌شود، مشتریان و طراحان صنعت ساخت‌وساز برای تهیه بهترین نوع پروفیل پنجره دوجداره در ساختمان‌ها بدون تردید به سراغ پروفیل آکپا بروند.

پروفیل‌های آکپا در فرم‌ها و شکل‌های متنوعی به تولید می‌رسند؛ بنابراین کاملا می‌توانند نظر مشتریان مشکل‌پسند را برای تهیه بهترین پروفیل پنجره دوجداره جلب و تامین کنند. علاقه‌مندان و متقاضیان خرید پروفیل پنجره دوجداره این امکان را دارند که با مراجعه به سایت این شرکت، انواع تولیدات آن را بشناسند و با مشاهده انواع کاتالوگ‌های این مجموعه به ویژگی‌ها و جزییات دقیق و کارآمد محصولات این شرکت دست یابند.

پروفیل آکپا

درحال‌حاضر شرکت‌ آکپا ایران بالای ۵۲ نوع سیستم و بیش از ۳۰۰۰ نوع پروفیل آلومینیوم را به بازار روانه می‌کند که در گونه و ظاهر قالب‌های متفاوتی به خط تولید افزوده‌ می‌شوند و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان و نیاز بازار ایران و کشورهای همسایه این امکان در گروه صنعتی اسپروز وجود دارد تا بنا به خواست و سفارش مشتری قالب‌های اختصاصی تهیه کنند و براساس آن پروفیل سفارش‌شده را در مدار و خط تولید به جریان بیندازند.

بد نیست بدانید این شرکت در سال 2008 به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری مشترک بین بخش خصوصی و شرکتی ترکیه‌ای به نام Akpay در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی واقع در تبریز تاسیس شد. ظرفیت تولید شرکت آکپا به 700 درصد بیشتر از زمان بهره‌برداری رسیده است. محصولات شرکت آکپا ایران در مواردی همچون ساخت بهترین پروفیل پنجره دوجداره پنجره‌سازی و درهای لولایی و درهای کشویی آن‌ها و همچنین درب‌های تکمیلی سیستم کرتین وال سیستم‌های نما، پروفیل‌های صنعتی، پروفیل‌های پنل خورشیدی پروفیل مبلمان و پروفایل های خودرو به کار گرفته می‌شوند.

مطالعه ی بیشتر  نمای لامل چیست؟

پروفیل کوپال

شرکت آلومینیوم کوپال اصفهان نیز یکی دیگر از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده در کشور است که بهترین پروفیل پنجره دوجداره را به‌صورت مقاطع پروفیل‌های اختصاصی (نرمال)، فریم لس، کرتین وال و ترمال بریک، لیفت اند اسلاید، جام بالکنی، انواع نرده و نرده پاسار در رنگ های الکترو استاتیک (پودری) و آنادایز مات و براق را در اختیار مشتریان می‌گذارد.

مشتریان برای دست یافتن به انواع پروفیل‌های باکیفیت و مناسب در فرم‌های متنوع می‌توانند به کوپال اصفهان اعتماد کنند و از خرید محصولات آن احساس رضایت داشته باشند. این شرکت قادر خواهد بود پروفایل‌های سفارشی را با توجه به نیاز و مشخصات مشتریان تولید کند. همچنین برای ارائه مشاوره و راه‌اندازی خط تولید درب و پنجره از طریق آموزش مونتاژ سیستم‌های خود در کارگاه آموزشی آلومینیوم کوپال و صدور گواهی‌نامه حضور در دوره به مشتریان و علاقه‌مندان آماده است.

پروفیل کوپال

پروفیل آکرول

پروفیل آکرول منبع قابل اعتماد دیگری برای خرید بهترین پروفیل پنجره دوجداره شناخته می‌شود که تولیدات و محصولات آن با بهره‌گیری از کیفیتی درخور توجه، برای مصارف صنعتی و غیرصنعتی بسیار مناسب هستند. محصولات آکرول درشکل پروفیل‌هایی با ویژگی‌های متعدد و قابل اعتنا به تولید می‌رسند و به‌سرعت تایید مشتریان را جلب خواهند کرد.این پروفیل‌ها در ظاهر ساده، پیچ و پانچ شده، رنگی و لمینت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. آن‌ها با مقاومت در برابر شرایط مختلف آب‌و‌‌هوایی و تحمل تنش‌های دمایی و ایستادگی در مقابل فشارهای مکانیکی و با قیمت‌های مناسب در شمار بهترین پروفیل پنجره دوجداره قرار دارند.

پروفیل‌های آلومینیومی در شکل‌ها و ابعاد متعدد از بهترین گزینه‌های موجود در صنعت ساختمان‌سازی هستند که برای ساخت در و پنجره به کار می‌روند. یکی از رایج‌ترین موارد مصرف این محصولات، استفاده از آن‌ها در پنجره‌های دوجداره است. مشتریان برای تهیه بهترین پروفیل پنجره دوجداره می‌توانند با اعتماد و اطمینان کافی بهترین و برترین برندهای این محصولات را با نام‌های پروفیل آکپا، پروفیل کوپال و پروفیل آکرول در ساخت‌و سازهای مورد نظر خود به کار ببرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *